Zpravodajství  o návštěvě v hotelu Luna

Ať chcete hrát malou kopanou, organizovat teambuildingové aktivity nebo soutěže, jedna z mnoha travnatých ploch kolem hotelu Luna Vám přijde určitě vhod.

Dnes jsme s Mariem navštívili hotel Luna, podívat se do hotelu, promluvit s panem provozním, kouknout na okolí, na pokoje, na hrací místnost, zázemí hotelu, na ceny v restauraci.

Hotel je na krásném místě uprostřed přírody. Z jedné strany je rybník (koupací), z druhé strany a v celém okolí lesy.
Pokojů je v hotelu 63, všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou v přízemí až ve druhém patře, výhled je buď na rybník nebo na lesy. Hotel je ve svahu, většina pokojů má balkón, některé pokoje východ přímo z pokoje ven (zvláště výhodné pro pejskaře).  Většina pokojů je dvoulůžkových (oddělené postele, možno přirazit k sobě), několik pokojů je tří-čtyřlůžkových. Příplatek za samostatný pokoj, obsazený jen jednou osobou je 200,-Kč za den. Je zde také možnost v letním období ubytování v chatičkách, kde je to levnější.  Fotogalerie pokojů - http://www.hotelluna.cz/ubytovani/hotelove-pokoje/
V restauraci, recepci i hotelových pokojích je wifi připojení. Není zde výtah, pro lidi, kteří chtějí pokoje "bez schodů" jsou nejlepší pokoje v 1. patře, kam se dá vejít vchodem zezadu ze svahu a v tomto patře je i restaurace.

Hrací místnost - v hotelu je několik konferenčních místností, kdyby nás bylo do 10 stolů, tak je možné hrát v menší místnosti vedle restaurace, pokud by nás bylo více, je k dispozici konferenční sál, kde by se vešlo i 25 stolů, takže pro nás dostatečně prostorný. Vedle konferenčního sálu je také záložní bar, abychom měli zajištěnou obsluhu a pití při hraní. Stoly mají čtvercové, osvětlení se zdá být dost dobré.

Wellness - v hotelu je krytý bazén, voda má cca 27 stupňů.  Cena za bazén je 100,-Kč za hodinu, ale pro naši skupinu nabízejí cenu 150,-Kč za osobu za pobyt s neomezeným přístupem. Je také možné si za 99,-Kč za pobyt zapůjčit župan a jednorázové pantofle. V hotelu je také možnost masáží, pokud budou alespoň tři klienti za sebou, tak paní masérka dorazí. Je zde také klasická, parní a infra sauna a vířivka. Fotogalerie wellness centra - http://www.hotelluna.cz/wellness-centrum/

Pejsci do hotelu mohou, pro naši skupinu je cena 80,-Kč za pejska za den.

Co se týče restaurace a baru, koukli jsme také na nabídku a ceny. Ceny vypadají rozumně, neopsala jsem si všechno, ale jen namátkou - půllitr vody s citronem 18,-Kč, Campari 0,1 49,-, pivo mají různé druhy Bernarda a Plzeň.

U hotelu jsou také tenisové kurty, discgolfové hřiště a možnost rybaření. A samozřejmě spousta houbových lesů.
Možnosti výletů do okolí - http://www.hotelluna.cz/volny-cas/blizke-okoli/

Vzhledem ke krásné poloze hotelu a možnosti koupání, uvažuji o možnosti využít ho v příštím roce jako letní destinaci (místo Slapů).

Zatím máme domluvený říjnový prodloužený víkend a Silvestr. Pozvánka na zkušební prodloužený víkend -
http://www.bridgecz.cz/Eva/souboryeva/lunap.pdf  - počet pokojů jsem slíbila upřesnit do konce srpna.
Pozvánku na Silvestr vyvěsím v nejbližších dnech.